Digitürk Limitsiz İnternet + Sporextra Paketi Kampanyası

Digitürk Limitsiz İnternet + Sporextra Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilecek ve sitemizden abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz.

limitsiz-internet-sporextra-paketi-kampanyasi

Digitürk ile sizlerde artık yeni sezon kampanyalarından yararlanarak abonelik işlemlerinizi kolay bir şekilde başlatabilecek ve bu şekilde en iyi yayınları Digitürk HD yayın farkıyla izlemeye başlayabileceksiniz. Digitürk sizler için her sene eşsiz kampanyaları hizmete sokmaya günün 24 saati aralıksız devam etmektedir. Digitürk kampanyalarından yararlanarak sizlerde eşsiz Digitürk yayınlarını izleyebilecek ve sayısız diğer hizmetlerinden de yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz. Digitürk kampanyaları arasında yer alan ve sizlerin eşsiz sporextra kanal yayınlarının dışında sınırsız internettende yararlanmanızı sağlayan Digitürk Limitsiz İnternet + Sporextra Paketi Kampanyası ile abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilir ve bu şekilde yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Digitürk Limitsiz İnternet + Sporextra Paketi Kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız direk İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Türkiye Basketbol Süper Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000 yayınlarını sınırsız internet keyfi ile birlikte izleyebilecek ve bu sayede sorunsuz olarak yayınları izleyebileceksiniz. Kampanya kapsamında siz değerli arkadaşlarımızda Digitürk ve internet’e 24 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğinzi bu 24 ay taahhüt için aylık sadece 59,99 TL ödeyerek yayınları izlemeye hemne başlayabileceksiniz.

Digitürk Limitsiz İnternet + Sporextra Paketi Kampanyasından yararlanan arkadaşlarımızın kurulumları ücretsiz olarak aynı gün içerisinde yapılacaktır. Kampanya kapsamında sizlere çanak ve uydu ekipmanları da aboneliğinizin süresi boyunca ücretsiz olarak verilecektir. Bu sayede sizlerde hemen Digitürk yayınlarını izleyebileceksiniz. Digitürk kurulumunuz yapıldıktan sonraki 2 iş günü içerisinde de internet kurulumunuz yapılacaktır.

  • Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

BİR YORUM YAZ