Digitürk Lig TV Üyelik Kampanyası

Digitürk Lig TV Üyelik Kampanyası ile ilgili açıklayıcı tüm bilgileri yazımızın içerisinde bulabilecek ve abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz.

lig-tv-uyelik-kampanyasi

Digitürk kampanyaları sayesinde siz değerli arkadaşlarımız da çok uygun fiyatlara abonelik işlemlerinizi başlatabilecek ve bu şekilde eşsiz Digitürk Lig TV yayılarını izleyebiliyorsunuz. Sizlerde Digitürk ve Lig TV hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız eğer direk of.gen.tr sitemiz ile kampanyaları hakkında bilgi alabilir ve bu şekilde eşsiz Digitürk yayınlarını ve Lig TV yayınlarını izleyebiliyorsunuz. Digitürk Lig TV kampanyaları sayesinde sizlerde artık hem Digitürk yayınlarını, hemde Lig TV yayınlarını tek bir kampanya ile alabileceksiniz. Digitürk ve Lig TV kampanyaları arasında yer alan Digitürk Lig TV Üyelik Kampanyası ile sizlerde hemen aboneliğinizi alabilir ve bu şekilde eşsiz yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Dilerseniz gelin hep beraber kampanyamızın detaylı bilgilerini de öğrenmeye başlayalım.

Digitürk Lig TV Üyelik Kampanyası siz değerli arkadaşlarımızda artık Digitürk Lig TV yayınlarını birlikte alabilecek ve bu şekilde çok uygun fiyatlarla abonelik işlemlerinizi başlatarak yayınları izleyebileceksiniz. Kampanya kapsamında siz değerli arkadaşlarımızda 12 ay taahhüt vermeniz durumunda Digitürk giriş paketinin üzerine süper lig paketi, şampiyonlar paketi, taraftar paketi, şampiyon anadolu paketi ve anadolu taraftar paketlerinden bir tanesine abone olmanız gerekmektedir. Aboneliğinizi başlattığınız ilk 3 ayda %50 indirimle eşsiz Digitürk yayınlarını ve Lig TV yayınlarını izleyebilirsiniz. Digitürk Lig TV Üyelik Kampanyasına abone olan arkadaşlarımız 1 ay sporextra paketi, 1 ay yetişkin paketi ve 1 ay mobil lig tv yayınlarını ücretsiz olarak izleyebileceksiniz.

kampanya-fiyat-tablosu

Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızın kurulumları talep ettiğiniz gün içerisinde ücretsiz olarak yapılacaktır. Kurulum sırasında sizlere çanak ve uydu ekipmanları ücretsiz olarak verilecektir. Kurulum için sadece Aktivasyon ücreti olarak 20 TL ödeyeceksiniz. Bunun dışında hiçbir ek ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

  • Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

BİR YORUM YAZ