Digitürk Lig TV Erken Üyelik Fırsatı

Digitürk Lig TV Erken Üyelik Kampanyası

Artık Digitürk Lig TV indirimleri ile sizde maç keyfini evinize taşıyacak ve izlemek istediğiniz spor yayınlarını dilediğiniz gibi HD kalite ile izleyebileceksiniz. Digitürk Lig TV Paketleri Fiyat açısından oldukça uygun olup herkesin seveceği içeriklere sahip olan bir pakettir. Sizde pahalı mekanlarda maç izlemekten sıkıldıysanız ve stadyum keyfini evinize taşımak istiyorsanız bunun için Digitürk abonesi olabilir ve abone olduğunuz paketler ile eski yayınlara veda ederek ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Sağladığımız kolaylıklar ile sizde Digitürk paketlerine ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 21.99 TL ödeyerek abone olabilecek ve izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.

digiturk-lig-tv-fiyatlari-kampanyalari

Digitürk Lig TV Paket Fiyatları

  • iriş Paketi ve Süper Lig Paketi: 3 Eylüle kadar 21.99 kalan dönemde ise 81.99 TL olarak sunuluyor olacak.
  • Giriş Paketi ve Şampiyonlar Paketi: 3 Eylüle kadar şampiyon olmuş olan 5 takımın maçlarını 21.99 TL’ye kalan aylarda ise 70.99  TL’ye izleyebileceksiniz.
  • Giriş Paketi ve Taraftar Paketi: Fanatiği olduğunuz GS,FB,BJK takımlarından bir tanesinin tüm maçlarını 3 Eylüle kadar 21.99 TL’ye kalan aylarda ise 62.99 TL’ye dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında Giriş ve Lig TV paketlerine 12 ay kullanım sözü verilir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 12 ay kullanım sözü ile iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 72 TL olarak ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 60 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır.

  • Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

BİR YORUM YAZ