Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası

Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası ile sizlerde abonelik için gerekli bilgilerin tamamını yazımızın içerisinde bulabilecek ve bu şekilde sorunsuz olarak abonelik işlemlerinizi başlatabileceksiniz.

digiturk-film-ve-spor-paketi-kampanyasi

Artık bozuk TV yayınlarını izlemek istemeyen arkadaşlarımız Digitürk aboneliğini alıyor ve bu şekilde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz. Digitürk HD yayınlarını izlemek isteyen arkadaşlarımızda artık direk kampanyalardan yararlanmaya başlayabilecek ve bu şekilde sorunsuz olarak hizmetleri alabileceksiniz. Digitürk, sizlerin en iyi filmleri, dizileri, belgeselleri, çocuk programları dışında artık spor yayınlarını da izleyebileceksiniz. Digitürk’ün spor paketleri sayesinde artık sizlerde süper ligin yanı sıra, Avrupa’nın önde gelen liglerin tüm maçlarını, basketbol ligi ve daha birçok spor aktivitelerini izleyebileceksiniz. Digitürk yayınlarından yararlanmak istiyorsanız eğer direk Digitürk kampanyaları arasında yer alan Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası ile sizlerde abonelik işlemlerinizi başlatabilir, ücretsiz kurulum hizmetinden de yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Dilerseniz gelin bu Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgileri öğrenmeye başlayalım.

Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası sayesinde siz değerli arkadaşlarımızda artık en iyi ulusal kanalları, film kanallarını, süper lig yayınlarını ve HD paketi ilk 4 ay %50 indirimle yayınları izleyebileceksiniz. Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyasından yararlanan tüm arkadaşlarımız 12 ay HD paketini, 1 ay yetişkin paketini, 1 ay mobil lig tv ve spor extra paketi kanallarını izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Kampanya kapsamında siz değerli arkadaşlarımızda İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Ligi, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvasını, Yerli ve yabancı en iyi filmlerin Türkiye’deki ilk gösterimleri, Oscar’lı başyapıtlar ve her ay ortalama 100 yeni filmleri izleyebileceksiniz.

kampanya-fiyat-tablosu

Kampanyadan yararlanan tüm arkadaşlarımızın kurulumları da talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde yararlanabileceksiniz. Kampanya kapsamında sadece Aktivasyon ücreti 20 TL ödeyeceksiniz. Bunun dışında çanak ve uydu ekipmanlarınız bile sizlere ücretsiz olarak verilecektir.

  • Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

BİR YORUM YAZ