Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyası

Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyasına abone olmak isteyen arkadaşlarımız detaylı bilgileri yazımızın içerisinde bulabilirler.

digiturk-film-ve-dizi-paketi-kampanyasi

Digitürk abonelik işlemlerini şimdi başlatmış olan arkadaşlarımız çok ama çok şanslı. Çünkü Digitürk, sizlerin eşsiz Digitürk yayınlarını izlemeniz için çalışmalarına devam etmekte ve bu sayede sizlere uygun fiyatlı Digitürk kampanyalarını hizmete sokmuş bulunmaktadır. Sizlerde Digitürk Lig TV hizmetlerinden yararlanmak için kampanyalardan yararlabilir ve bu şekilde hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Digitürk kampanyaları arasında yer alan Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyası ile sizlerde abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilir ve bu şekilde hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyasına abone olan arkadaşlarımızda artık Digitürk eşsiz filmleri ve dizileri HD yayın kalitesiyle izlemeye başlayabilecekler.

Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyasına abone olmak isteyen arakdaşlarımız artık giriş paketi kanallarını, film paketi kanallarını ve dizi paketi kanallarını günün 24 saati aralıksız dinleyebilecekler. Kampanya kapsamında siz değerli arkadaşlarımızda 12 ay kullanım taahhütü vererek yayınları izleyebilecekler. Verdiğiniz bu 12 ay taahhütün ilk ayında sadece 19,99 TL ödeyerek, geriye kalan aylarda ise sadece 51,99 TL ödeyerek yayınları izleyebileceksiniz. Evet sevgili arkadaşlarımız. Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyası kapsamında sizlere 3 ay yetişkin paketi, ilk ay lig tv yayınları ve 1 yıl HD paket ücretsiz olarak verilecektir.

Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyasına abone olan arkadaşlarımızın kurulumları randevu verdiğiniz gün ve saat içerisinde yapılacaktır. Bu kampanya kapsamında sadece aktivasyon ücreti olarak 20 TL ödeyeceksiniz. Bunun dışında çanak ve uydu ekipmanlarınız bile sizlere ücretsiz olarak verilecektir.

  • Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

BİR YORUM YAZ