Digitürk Engelli Paketi Kampanyası

Sizlerde Digitürk Engelli Paketi Kampanyasından yararlanarak abonelik başlatmak istiyorsanız eğer yazımıza göz atabilir, detaylı bilgi alabilir ve abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

digiturk-engelli-paketi-kampanyasi

Digitürk yine siz değerli arkadaşlarımızın her daim yanında olduğunu kanıtladı ve bu şekilde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabilmenizi sağladı. Digitürk hersene birçok kampanyasını hizmete sokuyor ve sizlerin yüzünü güldürmeye kaldığı yerden devam ediyor. Bildiğiniz gibi Digitürk, sizlere hizmet vermeye 2000 yılında başlamıştır. Geçen bu süre içerisinde milyonlarca abone ağı ile Türkiye’de ilk ve tek lider yayıncı platformu olmuştur. Digitürk sizlerin izlemesi için ise yerli ve yabancı tüm filmleri, dizileri, belgeselleri, çocuk ve eğlence programlarının yanı sıra spor yayınlarıylada sizlere normalinden 5 kat daha net bir görüntü kalitesi ile HD olarak izleyebiliyorsunuz. Digitürk kampanyaları arasından sizlerde direk bu yayınları izlemek için Digitürk Engelli Paketi Kampanyasından yararlanabilir ve bu şekilde tüm paketlerden %50 indirimle abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

Digitürk Engelli Paketi Kampanyası sayesinde artık siz değerli Engelli vatandaşlarımız, gazilerimiz, şehit eşleri, vazife malulleri ve eşleri indirimli olarak Digitürk yayınlarını ve Lig TV yayınlarını izlemeye hemen başlayabilecekler. Digitürk engelli paketi kampanyasından yararlanan tüm arkadaşlarımız, ilk ay belgesel, spor ve çocuk paketini, ilk ay lig tv yayınlarını ücretsiz olarak izleyebilecekler. Kampanyadan yararlanmak için giriş + 1 keyif paketi satın almanız gerekmektedir. Kampanya kapsamında sadece 12 aylık bir kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir.

Kurulum sırasında siz değerli arkadaşlarımız sadece Aktivasyon ücreti olarak 30 TL ödeyeceksiniz. Bunun dışında kurulumunuz ücretsiz olarak aynı gün içerisinde yapılacak ve çanak uydu ekipmanlarınızda yine sizlere ücretsiz olarak verilecektir.

  • Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

BİR YORUM YAZ