Digitürk Dizi Paketi Kampanyası Fiyat

Digitürk Dizi Paketi Kampanyası Fiyat bilgilerine paketin içeriği hakkında tüm bilgilerini yazımızın içerisinde bulabilecek ve abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz.

digiturk-dizi-paketi-kampanyasi

Digitürk sayesinde artık dilediğiniz tüm hizmetler evinize kadar gelecek ve bu şekikde hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz. Digitürk ve Lig TV hizmetlerinden yararlanan arkadaşlarımızda artık sorunsuz olarak hizmetleri alabilecek ve bu şekilde sorunsuz olarak birçok hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz. Digitürk kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız eğer sizlerde direk kampanyalar arasında yer alan Digitürk Dizi Paketi Kampanyası ile sizlerde abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilir ve bu şekilde ailemizin birer parçası olarak yaşantınıza devam etmeniz gerekmektedir. Digitürk Dizi Paketi Kampanyası hakkında dilerseniz gelin hep beraber detaylı bilgileri sizlerle paylaşalım.

Digitürk dizi paketi kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız hem giriş paketi kanalları, hemde dizi paketi kanalları HD olarak alacak ve izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Sizlerde hemen kampanyamızdan yararlanırsanız eğer ilk ay ay sadece 19,99 TL ödeyerek yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Kampanyadan yararlanmak için 12 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir. Belirttiğimiz gibi ilk 3 ay sadece 19,99 TL, geriye kalan aylarda ise sadece 35,99 TL ödeyerek eşsiz Digitürk yayınlarını izleyebileceksiniz. Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımız ilk ay lig tv yayınlarını ve 1 yıl Hd keyfini ücretsiz olarak alabilecek ve izlemeye hemen başlayabileceksiniz.

Kampanyadan yararlanmaya başlayan arkadaşlarımız kurulumlarını da talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde yararlanabileceksiniz. Abonelik alan arkadaşlarımıza çanak ve uydu ekipmanlarıda abonelik sırasında sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Kampanya kapsamında sizlerde sadece Aktivasyon ücreti olarak 20 TL ödeyerek yayınları izleyebileceksiniz.

  • Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

BİR YORUM YAZ